🛑 در رای گیری انتخاب شهردار ، رای سفید دادم / شهردار امیرکلا را کمک خواهم داد.

🔸 به گزارش #امیرکلاییها ، بزرگی امیری ، ریاست شورای شهر امیرکلا در صفحه اینستاگرام خود نوشت :
بعد از انصراف اولین شهردار پیشنهادی بعد از حدودا سه ماه انتظار حکم، مباحث مختلفی در جلسه نوزدهم مطرح شد؛ جلسه‌ای که نزدیک به ۳ ساعت به طول انجامید و بیشترین مباحث به انتخاب شهردار بازمی‎گشت.
در این نشست مجدد گزینه‌های دیگری به‌عنوان شهردار مطرح شدند؛ اما در نهایت با نظر اکثریت اعضا اسامی ۲ گزینه نهایی بر روی صفحه سفید تخته وایت‌برد نوشته شد و طی یک رأی‌گیری ، روح الله اشرفی با کسب اکثریت آرا به عنوان شهردار امیرکلا انتخاب شد.

▪️با توجه به اینکه پیش از این هم عنوان کرده بودم، دلایل و استدلال هایی برای رأی به شهردار امیرکلا دارم و بر اساس آن و نه مصلحت اندیشی ، رأی سفید دادم.

حال که کلید مدیریت‌شهری شهر دارالمومنین به مهندس روح الله اشرفی واگذار شد، باید با همکاری و حمایت شورا، نیروهای توانمند شهرداری ، رسانه ها و شهروندان امیرکلایی، ۴ سال پر خیر و برکت را برای این شهر رقم بزند و تغییر و تحول مدیریت‌شهری بر مبنای توسعه‌ای باشد
این موضوع را خطاب به جناب اشرفی بعد از انتخاب ایشان عنوان کردم: «با توجه به اینکه رأی ندادم؛ اما به ۲ دلیل شما را کمک خواهم داد. مهمترین دلیل بر این است که قلبمان برای شهر امیرکلا می‌تپد و ذره ذره وجودمون متعلق به این مردم است و به‌منظور توسعه شهر امیرکلا به شما که منتخب اعضای شورای شهر هستید، کمک خواهم کرد. از سوی دیگر در راستای اثبات حسن نیت خودم که قطعاً رأی سفید من، تکلیفم را دوچندان خواهد کرد، در مسیر پیشبرد اهداف شهر کمک خواهم کرد.
ناگفته نماند شخصاً از زحمات مهندس مصطفی حسن پور، سرپرست شهرداری امیرکلا قدردانی می‌کنم؛ زیرا در این مدت، چالش‌هایی بسیاری بین وی و بنده وجود داشت که صرفاً هدف انتقادات رفع موانع و مشکلات همشهریان بود. وی زحمات بسیاری را بر دوش کشید
تمامی اعضای شورای شهر امیرکلا نیز وظیفه دارند که عملکرد شهرداری را با سیاست‌گذاری صحیح، تقویت کنند

تمامی اعضای شورای شهر امیرکلا نیز وظیفه دارند که عملکرد شهرداری را با سیاست‌گذاری صحیح، تقویت کنند و تمام هم و غم خود را برای موفقیت شهرداری به‌کار گیرند؛ زیرا موفقیت شهردار به عملکرد قوی شورای شهر گره خورده است و از همه مهم‌تر، موفقیت شهر امیرکلا را به‌دنبال دارد که امیدواریم شهر دارالمومنین، شهری که قلبمان برایش می‌تپد، روز به روز پیشرفت کند و جایگاه این سرزمین مادری، ارتقا پیدا کند.
به‌طور قطع شاید اختلاف‌نظرهایی بین اعضای شورای شهر وجود داشته باشد، اما نباید این مباحث به عملکرد شهردار و مدیریت‎شهری تعمیم پیدا کند.
از جانب خود وعده می‌دهم که ضمن رعایت چارچوب‌های قانونی و همچنین اختلاف‌نظرها و نقدهایی که به برخی مباحث دارم، تلاشم در حوزه تقویت مدیریت‌شهری بکار گیرم.


https://t.me/MAmirKola/232